СПОДЕЛУВАЈТЕ: Исчезна 10-годишно девојче од Скопје

КЛИКНИ И ДОНИРАЈ без да дадеш пари! Избери една од објавите во „ЖИВОТНИ ИСКУСТВА“ и со самиот клик ДОНИРАШ!

Вчера во 21:20 часот во СВР Скопје, 36-годишната С.К. од Скопје пријавила дека од домот се одалечила нејзината 10-годишна ќерка М.К., информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

AlbanianMacedonianSerbian