Градите само што не ѝ испаднаа: Младата милијардерка руши рекорди (ФОТО)

КЛИКНИ И ДОНИРАЈ без да дадеш пари! Избери една од објавите во „ЖИВОТНИ ИСКУСТВА“ и со самиот клик ДОНИРАШ!

Најмладата милијардерка на светот и една од членовите на најпознатото реално семејство, Кајли Џенер, не им дозволува на своите обожаватели да заборават како изгледа во провокативното издание.

Таа ги почести своите 204 милиони следбеници со нови фотографии, во секси тесен фустан од кој с„кипат“ облините.

Градите без градник едвај ги задржа во фустанот.

Шлицот е толку длабок што достигнува скоро до нејзиниот задник, но кому му е гајле за тоа? Важно е да се завземе  вистинската поза, нели?

Иако акцентот беше ставен на нејзините облини, многумина ги забележаа и чевлите што ги имаше, поточно нивните ретро потпетици.

Коментирај

AlbanianMacedonianSerbian