Адријана Кеш со градите на тапет – облеката ги покри само 10 проценти (ФОТО)

КЛИКНИ И ДОНИРАЈ без да дадеш пари! Избери една од објавите во „ЖИВОТНИ ИСКУСТВА“ и со самиот клик ДОНИРАШ!

Македонската музичка естрда поради коронавирусот веќе неколку месеци нема јавни настапи. Сепак, Нова Година и Божиќ не минуваат без новогодишните емисии на телевизиите.

Деновиве се снимаше новогодишна музичка емисија каде се собраа македонските пејачи, но најмногу внимание привлече Андријана Кеш.

Облечена  во секси црвен фустан со длабоко деколте, ретко кој може да погледне во некој друг, освен во неа.

Коментирај

AlbanianMacedonianSerbian