По Бентлито на плоштад, Пасат влета во кафуле на „Партизанска“ (ФОТО)

КЛИКНИ И ДОНИРАЈ без да дадеш пари! Избери една од објавите во „ЖИВОТНИ ИСКУСТВА“ и со самиот клик ДОНИРАШ!

Рано утринава автомобил влета во терасата на скопското кафуле Манда на почетокот на булевар „Партизански одреди“ кај семафорите со улицата „Даме Груев“, пренесува Лидер

Возачот од засега непознати причини изгубил контрола врз автомобилот.

Причинета е материјална штета, а според очевидци на настанот нема повредени.

Коментирај

AlbanianMacedonianSerbian